Zborcený mýtus

Zborcený mýtus: vakcinace není totéž co imunizace

Craig Stellpflug

Existuje pouze jediný druh imunity – přirozená imunita, které je dosahováno zdoláváním konkrétních infekčních onemocnění. Vakcinace je však pouhé umělé spouštění přechodných reakcí na patogeny vyrobené člověkem. Vakcíny jsou jednak škodlivé a nebezpečné, navíc ale vedou i ke vzniku nových generací lidí, kteří postrádají přirozené obranné schopnosti proti nemocem.

Vakcíny většinou neposkytují dlouhodobou imunitu; v nejlepších případech jde o dočasný stav. Při jejich nasazení jsou do těla injekčně vpravovány cizorodé částice (antigeny), aby způsobovaly reakce a odezvy imunitního systému v podobě protilátek. Přítomnost protilátek však není rovnocenná imunitě. Lidé stále mohou dostat nemoc, proti které jim byla provedena vakcinace. Vakcíny svým působením ve skutečnosti obchází běžné imunitní odezvy, a přímo aktivují „zabijácké buňky“, které mohou spouštět zvýšenou produkci cytokinů, jako odezvu na toxické přídavné látky – adjuvanty. To může následně způsobovat poškození tkání nebo celých orgánů, někdy i vyvolat zástavu srdce nebo zablokovat dýchací cesty.

Vakcinace by nikdy neměly být označovány jako imunizace, protože to je zavádějící. Imunita a vakcinace jsou dva rozdílné pojmy. V případě novorozenců například vědci doporučují vytrvat co nejdéle u kojení, neboť mateřské mléko má významné účinky na posilování imunity a díky tomu se také „posiluje účinnost“ vakcín u novorozenců. Výsledky výzkumů tvrdí, že matky by měly kojit dostatečně dlouhou dobu, aby uměle připravené jedovaté látky ve vakcínách mohly v těle budovat umělou a dočasnou „imunitu.“

Neexistuje nic takového, jako jevedlejší účinek

Působení vakcín bývá sledováno jen po velmi krátkou dobu. Účinky, které nejsou pozorovány třeba i 30 let už pak nikdy nebudou spojovány s vakcínou. Imunizace se ve skutečnosti podílí na snižování imunity a souvisí i se šířením auto-imunitních onemocnění, jako je třeba artritida nebo dokonce i AIDS. Výzkum zřetelně ukazuje, že sloučeniny hliníku obsažené ve vakcínách přináší riziko pro autoimunitu, dlouhodobé záněty mozku nebo s nimi souvisejícími neurologickými komplikacemi a mohou způsobovat hluboké a rozsáhlé zdravotní komplikace. Mnoho vakcín navíc obsahuje jak hliník, tak i stopová množství rtuti. Když se tyto dva kovy smísí dohromady, vyvolává to v lidském těle až extrémní synergickou toxicitu.

Některá důležitá fakta:

S tím, jak klesá výskyt nemocí, proti nimž bývá prováděna vakcinace (vždy to ale nebývá jen v důsledku těchto toxických vakcín), četnost chronických chorob roste nezadržitelným tempem. Vakcíny v podobě, ve které jsou aplikovány, ničí přirozené imunitní procesy a urychlují procesy autoimunitních nemocí.

V roce 1900 byla statistická četnost úmrtí na spalničky 13 na každých 100 000. V roce 1948 to už byl méně než jeden mrtvý. Vakcíny proti spalničkám ale byly zavedeny až v roce 1963 a přitom jim bylo přiznáno něco, co nikdy nedokázaly – potlačit spalničky. V Japonsku si zdravotní instituce uvědomily, že příliš brzké očkování způsobuje syndrom náhlého úmrtí u novorozenců (SIDS). V této zemi proto bylo očkování odsunuto až od věku dětí 24 měsíců a SIDS se zde již prakticky nevyskytl, spolu s ním však vymizel i černý kašel. Místo aby současné vakcíny působily preventivně proti černému kašli, jejich účinky bývají opačné a navíc způsobují i SIDS. Agentura Reuters nedávno vydala zprávu odvolávající se na statistiky Amerického centra na zvládání nemocí (CDC) ze které vyplývá, že počty případů černého kašle nyní neustále narůstají – paradoxně u plně vakcinované populace amerických dětí!

Nyní zveřejněné výsledky tzv. Bachmairovy studie o vakcínách odhalují, že četnost alergií mezi vakcinovanými dětmi bývá více než dvojnásobná ve srovnání s nevakcinovanými. Vakcinované děti navíc mívají až osminásobně vyšší náchylnost ke vzniku astmatu nebo chronické bronchitidy. Mezi další choroby, které hrozí po vakcinaci častěji patří:neurodermatitida, herpes, záněty, senná rýma, hyperaktivita, skolióza, epilepsie nebo záchvaty, migréna, nemoci štítné žlázy a SIDS. Vakcinované děti také historicky vykazují četnější onemocnění spalničkami, než nevakcinované.

Jeden lékař vedle druhého vám bude tvrdit, že vakcinace snížily četnost mnoha infekčních onemocnění, ale nemají pro to žádné reálné důkazy. Ve skutečnosti nyní statistiky o epidemiích dokazují, že následkem vakcinací roste četnost mnoha onemocnění v očkované populaci. Měli bychom našim lékařům věřit jen proto, že jde o jejich pouhé přesvědčeni? O svém zdraví a o zdraví vašich dětí byste vždy měli dělat dobře informovaná rozhodnutí…

Použité zdroje:
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/20442687
Tomljenovic
L and Shaw CA. Aluminum vaccine adjuvants: Are they Safe? Current Medicinal Chemistry. 2011; 18: 2630-2637
http://www.flcv.com/hgsynerg.html

(http://www.naturalnews.com/035871_vaccination_immunization_myths.html)

zobrazeno: 1 332x | 1 komentář

Komentáře

  1. Kristina napsal(a):

    ahoj tati, moc hezký článek, jsi náš bojovník :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>