Požehnání rozčarování

Jennifer Hoffman/AA Uriel         Požehnání rozčarování

Ty věci, které si získají vaši pozornost, jsou vytvořeny jistým napětím či odporem. V přítomnosti strachu je proud energie přerušen  a dochází k okamžiku transformace. Vyberete si strach nebo něco, co jej přesahuje? Strach je pro nás přece jen známým společníkem a jeho přítomnost je trvalá, zatímco  stezka, která ho přesahuje, vede do neznámaPnutí, jež vnímáte jako potíže, nepohodu a rozčarování, je vlastně požehnáním, které vám ukazuje, že vaše realita není v souladu s vaší energetickou frekvencí.

Jakmile  se vaše frekvence zvýší a vy umožníte integraci nových energii do své bytosti, vzniká napětí kdekoliv, kde se tyto střetnou s vaší stávající frekvencí.  Iluze, v níž žijete, s vámi již nerezonuje a vy nejste schopni ji nadále udržovat. Nyní jsou nezbytné nové volby, nová přesvědčení a nové myšlenky, které by podpořily novou realitu, kterou si pro sebe přejete, což pak vede k vytvoření nové iluze. Veškerý život je pouhou iluzí, paradigmatem, jež si vytváříte prostřednictvím frekvencí své energie. Jste-li rozčarováni, znamená to jednoduše, že nejste již schopni živit svou stávající iluzi.

Každá iluze vyžaduje neustálý proud energie, jenž by ji vyživoval. Iluze podporovaná strachem, bolestí a dramaty, je vytvářena, když  vy v těchto energiích jste.  Okamžik, kdy cítíte, že vaše iluze už nefunguje, je bodem, kdy jste se od této iluze odpojili a vaše duše vás vyzývá, abyste navázali spojení s vyššími energiemi, rozšířili svou vizi ohledně svého života tak, aby byla v souladu s novou frekvencí, abyste byli ochotni do své bytosti vpustit více světla. Rozčarování můžete chápat jako selhání… nebo také jako božské požehnání.

To, co vidíte jako problém, je pouze procesem odpojování, jenž je nezbytný k tomu, abyste se mohli spojit s něčím jiným. Celý život je proudem energie, který musí pokračovat ve svém vzestupu do vyšších frekvencí. Právě tam, kde vás vaše iluze ukotvila v konkrétní cestě, je oblast, kde ucítíte napětí. Jakmile se odpojíte a necháte svou energii rozšiřovat tím, že si dáte záměr ohledně nového směru své cesty, vytvoříte pnutí, jehož účelem je vám ukázat, kde musí nastat odpojení a nové připojení. Přijměte to s radostí, protože je to potvrzením vaší vlastní transformace. Pak si vyberte svou novou stezku a dovolte, aby se nové úrovně iluze staly vaší realitou.

Copyright ©2011 Jennifer Hoffman & Enlightening Life OmniMedia, Inc. www.urielheals.com

(Reprodukce českého překladu v nezkrácené podobě je povolena pro jakékoliv médium, pokud je připojen odkaz na původní zdroj a tato poznámka – pro www.reiki-centrumpraha.cz přeložila Lucka K.) 02. 05. 2012

zobrazeno: 871x | Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>